Наша мета - здійснювати Ваші бажання...   
Транспортна компанія  
  Транспортна
компанія
  Транспортна компанія
Головна  
07.07.2020

Як захиститися від угону

Згідно даним статистики, 60% угонів відбуваються вдень, в людних місцях і миттєво, коли господар залишає машину буквально на 2-3 хвилини. Кожен власник авто не хоче, щоб крали його машину, але далеко не кожен знає, як це зробити краще. Безпека автомобіля багато в чому залежить від часу, протягом якого та або інша система здатна оберігати машину від конкретних дій викрадача. Перший угін автомобіля був зафіксований в 1898 році, коли хтось викрав Peugeot французького аристократа. Машину швидко відшукали тому що тоді в Парижі було всього до двох десятків авто, так що загубитися серед них було неможливо. Нині крадіжка автомобілів — один з головних сегментів кримінального бізнесу.

В Україні пік активності викрадачів припав на 90-і роки, коли із-за високої вартості протиугонних систем вони були недоступні більшості автомобілістів. Широке розповсюдження сигналізацій і імобілайзерів додало до традиційних відмичок і згортків електроніку: граббери та сканери. Зараз в угонном бізнесі задіяні кваліфіковані програмісти, електронщики, зв'язківці та психологи. Вони не тільки зламують ультрасучасні охоронні системи та розробляють нові алгоритми розкрадань, але й серійно випускають інструменти, необхідні для діяльності викрадачів.

Особливого значення для викрадачів набув Інтернет. Тут не лише можна обмінятися досвідом або підкинути колегам складну задачку, але і замовити необхідні для угону пристрої. З другої половини 2004 року в рази збільшилася кількість розкрадань старих машин, вартість яких на вторинному ринку не більше ста доларів. Їх викрадають ради металу. Як правило, старі автомобілі зберігаються абияк і не обладнуються навіть примітивними протівоугонками. Зростає і число угонів автомобілів 1985–1995 років випуску — найчастіше вони викрадаються під розбирання. Із-за дорогих або недоступних оригінальних і ліцензійних запчастин, а також низької якості підроблених комплектуючих попит на них зростає. На цих авто встановлені прості охоронні системи, впоратися з якими можуть навіть новачки. Останні два роки в Україні зменшується число угонів нових представницьких автомобілів, особливо після того, як на вимогу страховиків і Інтерполу авто виробники почали оснащувати дорогі машини ефективними охоронними системами. Але як тільки будуть розроблені алгоритми їх деактивації, кількість угонів представницьких автомобілів і моделей бізнес-класса знову різко виросте.

Угони автомобілів діляться на три класи: інтелектуальний, брутальний та нахабний. При брутальном угоні на авто власника здійснюється розбійний напад. При нахабному — для угону авто або крадіжки майна з салону застосовується психологія. Обидва способи активно використовуються в Україні. Але набагато більший інтерес представляє інтелектуальний метод із застосуванням технічних засобів і високою кваліфікацією виконавців. Щоб одного чудового дня не виявити відсутність свого автомобіля приводиться цілий ряд заходів для забезпечення протиугінної безпеки автомобіля.

Спершу придбати та встановити хорошу протиугінну систему. Кожного разу при покиданні салону автомобіля забираєте з собою ключ запалення. Закриваючи автомобіль виробіть у себе звичку контролювати ключі, вікна, багажник і капот, дверці машини, установку на сигналізації і навіть вміст салону – досить часто залишені в салоні коштовні речі провокують злодіїв на угін. Так само варто підготувати машинку до стоянки, щоб вона не стала видобутком злодіїв: зліть бензин, зніміть акумулятор, накрийте чохлом. При цьому якщо ви поставите машину на зиму, то не забувайте струшувати з неї сніг, щоб автомобіль не справляв враження кинутого та не був розібраний по запчастинах.

 
< Попередня   Наступна >
Інфо для клієнтів
Транспортні новини
Це цікаво
Цікаві факти

Внимание!!! Файл sape.php не обнаружен. Проверьте правильность установки кода Sape.

Погода в дорозі

Днiпропетровськ

  08 лип 2020 (ранок, 09:00):
  Температура: 22..24°C
  Атм. тиск: 749..751 мм/р.с
  Вiтер: пн-з 6..8 м/с
  Вiдн. вол.: 64..66%
  хмарно без опадів

Яндекс цитирования