Наша мета - здійснювати Ваші бажання...   
Транспортна компанія  
  Транспортна
компанія
  Транспортна компанія
Головна  
11.07.2020

Проведена акція "Хай щастить у дорозі!"

Правила проведення рекламної акції

«Хай щастить у дорозі!»

ОРГАНІЗАТОРИ І ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

·        Акція проводиться авіакомпанією АВСТРІЙСЬКІ АВІАЛІНІЇ та транспортною компанією FTRANS (далі – компанії-партнери) в період з 01 квітня по 31 травня 2008 р.

ПРИЗОВИЙ ФОНД

·        Акція передбачає надання гарантованого подарунка від партнерів кожному покупцю квитків Австрійських Авіаліній (підклас бронювання Q або вище, код бланка 257) на такі напрямки: Нью-Йорк, Торонто, Делі, Бомбей, Тель-Авів, Чикаго, Стокгольм, Ґетеборг. Дата продажу квитка повинна співпадати з періодом дії акції. 

·        Покупець білету в економічному класі одержує в подарунок від FTRANS 1 (один) подарунковий сертифікат номіналом 150 (сто п’ятдесят) грн., який можна використати для замовлення транспортних послуг компанії FTRANS, наприклад трансфер в аеропорт із центра міста в одну сторону.

·        Покупець білету в бізнес класі одержує в подарунок від FTRANS 1 (один) подарунковий сертифікат номіналом 300 (триста) грн., який можна використати для замовлення транспортних послуг компанії FTRANS, наприклад трансфер в аеропорт із центра міста в обидві сторони.

·        06 червня 2008 р в місті Дніпропетровську відбудеться розіграш головного подарунку для учасників акції – перельоту в будь-яку точку Європи для двох* від АВСТРІЙСЬКИХ АВІАЛІНІЙ.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

·        Під час придбання квитка учасник акції заповнює в пункті продажу картку учасника, у яку треба вписати ім'я, прізвище, контактний телефон, номер придбаного квитка, а також назву туристичної фірми, у якій був оформлений переліт.

·        Така картка обмінюється у тій самій турфірмі на відповідний сертифікат від FTRANS на суму 150 або 300 грн., який діє до 31 серпня 2008 г. 

·        06 червня 2008 р накопичені у туристичних фірмах картки беруть участь у розіграшу головного подарунка** в присутності представників ведучих ЗМІ і турфірм Дніпропетровська з використанням лототрону, де, у результаті випадкового вилучення карток учасників, визначаються переможці акції.

·        Результати розіграшу головного подарунка акції будуть надруковані в журналі «УІК-ЕНД» у липні 2008 р.

*  переліт Австрійськими Авіалініями на двох в економічному класі за маршрутом Україна-Європа-Украіна, аеропортові податки оплачуються переможцем.  Пропозиція дійсна з 15.06 по 15.12.2008 р на рейси, що мають місця для подарункових квитків.

** головний подарунок розігрується за умовою накопичення мінімум 20 карток учасників розіграшу.

Акція Акція
 
< Попередня
Інфо для клієнтів
Транспортні новини
Це цікаво
Цікаві факти

Внимание!!! Файл sape.php не обнаружен. Проверьте правильность установки кода Sape.

Погода в дорозі

Днiпропетровськ

  11 лип 2020 (вечiр, 21:00):
  Температура: 23..25°C
  Атм. тиск: 757..759 мм/р.с
  Вiтер: пн-с 1..3 м/с
  Вiдн. вол.: 44..46%
  ясно без опадів

Яндекс цитирования