Наша мета - здійснювати Ваші бажання...   
Транспортна компанія  
  Транспортна
компанія
  Транспортна компанія
Головна  
11.07.2020

Контроль правильної роботи двигуна

При діагностиці двигуна спершу перевіряємо циліндр, кільця та поршень, які при зносі приводять до зменшення компресії, втрати потужності та зниження економічності двигуна. Які піддававшись великим навантаженням, можуть м'яти різьблення та витягати кріпильні деталі. На поверхні камери згорання, на днищі поршня та на клапанах можуть з'явитися відкладення нагару, що приводить до самозаймання суміші та перебоям в роботі двигуна. Своєчасно перевіряючи роботу двигуна можливо попередити всі ці несправності. Стукіт в зонах, відповідних верхньому і нижньому положенню поршневих пальців, указує на збільшення зазору в шатунових підшипниках. Різкий металевий стукіт поршневого кільця, що прослуховується у верхній половині циліндра і зникаючий при виключенні запалення в даному циліндрі, указує на збільшення зазорів між пальцями та втулками головок шатунів або отворами в поршнях.

Свист або дзижчання попереджають про несправність генератора, водяного насоса або приводу розподільного валу. Якщо ж свист і дзижчання переходять у виск, його причинами можуть бути прослизання ременя генератора або ж відсутність мастила в підшипниках генератора та навіть їх заклинювання, замерзання або заклинювання водяного насоса. Невелике та періодичне постукування в двигуні, якщо воно посилюється на поворотах, указує на низький рівень масла або на ослаблення кріплень самого двигуна або його деталей: приймальної труби вихлопної системи або корпусу повітряного фільтру. Якщо постукування посилюється при наборі оборотів двигуна, його можливими причинами можуть бути: збільшені зазори клапанів, зношені коромисла або погнуті штанги штовхачів клапанів, зношені штовхачі або зношений розподільний вал.

Гуркіт в двигуні, що працює під навантаженням, є наслідком зносу корінних підшипників. Якщо шум металу чутно при перемиканні швидкостей, його джерелом може бути розпущений маховик. При запуску холодного двигуна стукіт і навіть гуркіт можуть бути викликані тим, що тиск масла росте дуже поволі. Це відбувається або із-за низького рівня масла, або із-за зносу масляного насоса, або із-за зносу корінних вкладишів або виходу з ладу запобіжного клапана. Аналогічні симптоми можна спостерігати, якщо в двигун залити не те масло, яке йому потрібне, або неправильно підібрати масляні фільтри. Так само сторонні запахи в салоні можуть попереджати про несправність автомобіля. Так, наприклад, запах кислоти може указувати на її підтікання з тріснутого або переповненого акумулятора, а запах паленої ганчірки, швидше за все, підказує водієві, що він не відпустив ручне гальмо або забарився з педаллю зчеплення.

Особливу увагу потрібно звернути на сигнальну лампочку тиску масла. Якщо вона довго не гасне, слід перевірити, чи то масло і чи в тій кількості залито в двигун. Дуже осоружний виск, тон якого підвищується разом з оборотами двигуна, свідчить про вельми неприємні явища: виході з ладу підшипників водяного насоса або підшипників генератора, впускний колектор або карбюратор підсмоктують повітря. Може бути і таке, що шестерня стартера не вийшла із зачеплення із зубчатим вінцем маховика. Підсос повітря між карбюратором і впускним колектором супроводжується свистом. Свист в районі карбюратора може також з'являтися у випадках пошкодження або нещільної посадки шланга вакуумного підсилювача гальм, шланга вакуум-коректор запалення, неправильної установки повітряного фільтру, а також зносу осі дросельної заслінки.

 
< Попередня   Наступна >
Інфо для клієнтів
Транспортні новини
Це цікаво
Цікаві факти

Внимание!!! Файл sape.php не обнаружен. Проверьте правильность установки кода Sape.

Погода в дорозі

Днiпропетровськ

  11 лип 2020 (вечiр, 21:00):
  Температура: 23..25°C
  Атм. тиск: 757..759 мм/р.с
  Вiтер: пн-с 1..3 м/с
  Вiдн. вол.: 44..46%
  ясно без опадів

Яндекс цитирования