Наша мета - здійснювати Ваші бажання...   
Транспортна компанія  
  Транспортна
компанія
  Транспортна компанія
Головна  
14.07.2020

Основні види кузовів легкових автомобілів

Деякі назви автомобільних кузовів сформувалися ще в часи екіпажів, запряжених кіньми, та перейшли в сучасне автомобілебудування з тієї епохи. Кузов седанВиготовленням їх спочатку займалися каретні майстри та автомобіль вдавав із себе ту ж саму карету, лише без голоблі та з двигуном. Перерахуємо основні види кузовів легкових автомобілів. “Седан” це найпоширеніший вигляд серед машин середнього, а особливо, бізнесу-класу . Це закритий, чотирьох-двух або шестидверний, трьохоб'ємний кузов. Трьохоб'ємний означає, що кузов складається з переднього моторного відсіку, пасажирського салону та виступаючого багажнику. З кінця 40-х років класичним став “седан-нотчбек” з двома рядами сидінь.

“Хетчбек”. Сам термін складається з двох слів, які переводяться як “задній” та “люк”. Кузов хечбек Йдеться про автомобіль, в якого кришка багажника поєднана із заднім склом і піднімається вгору. Це двохоб'ємний кузов, оскільки пасажирський салон і багажник, як би зливаються воєдино. Є свої плюси та свої мінуси. Наприклад, можливе поширення запаху з багажника - такого як, наприклад запах бензину з каністри - в салон. Плюси - завжди можна скласти задній ряд сидінь і отримати додатковий вантажний простір. Кришку багажника ще інколи називають п'ятими або третіми дверима.

“Універсал” це дуже близький родич “хетчбека”. Кузов универсал У салоні різниця полягає лише в тому, що в “хетчбека” багажне відділення накрите легкознімною декоративною панеллю. У “універсаліві” багажник інколи відокремлюють від салону сіткою. Зазвичай і сам багажник “універсала” більший.  Автомобілі з цим типом кузовів все частіше роблять полнопріводнимі позашляховиками із збільшеним кліренсом. Кузов купе, в основному, ставиться на потужні, богатоосна-щенниє, престижні, спортивні моделі. Частенько - це двомісні автомобілі. Другий ряд сидінь або відсутній, або досить тісний для пасажирів. Багажник невеликий. Двигун може розташовуватися посередині, тобто відразу за переднім рядом сидінь, що позитивно впливає на розвесовку автомобіля.

Кузов родстер

Якщо оснастити купе верхом, що складається, ми отримаємо “родстер”. Такі автомобілі стоять вельми недешево та призначені для їзди в теплий час року. Компонуються заднім приводом, потужним мотором і легким кузовом. Більшість перших гоночних автомобілів були саме родстерамі, від назви баварського міста Landau сталася назва кузова “ландо”. У наш час цей тип вже не зустрічається. Верх в цієї машини відкривався лише над заднім рядом сидінь.

Кузов кабріолет

“Кабріолет”. У сучасному значенні — легковий автомобіль з верхом, що відкидається, доладними і знімними бічними вікнами обладнаний “кабріолет”. Існують варіанти - наприклад, кабріо-лімузін, де бічні вікна не забираються.  Кабріолет ділиться на підвиди: фаетон і тарга. Сучасні автомобілі-кабріолети мають верх з вінілу або полотна та, як правило, оснащені всього двома дверима.

Кузов лімузин

“Лімузин”. Limousine - так називається провінція у Франції. Це показні автомобілі, розраховані на максимальний комфорт для пасажирів. Між сидінням водія та заднім рядом сидінь зазвичай ставиться перегородка. Спілкування відбувається або по внутрішньому зв'язку, або через віконце. У салоні встановлюється бар, телефон, телевізор, а в деяких моделях, зроблених по індивідуальному замовленню,  змонтували навіть невеликий басейн.

 
< Попередня   Наступна >
Інфо для клієнтів
Транспортні новини
Це цікаво
Цікаві факти

Внимание!!! Файл sape.php не обнаружен. Проверьте правильность установки кода Sape.

Погода в дорозі

Днiпропетровськ

  15 лип 2020 (ранок, 09:00):
  Температура: 18..20°C
  Атм. тиск: 752..754 мм/р.с
  Вiтер: пд-з 5..7 м/с
  Вiдн. вол.: 53..55%
  ясно без опадів

Яндекс цитирования