Наша мета - здійснювати Ваші бажання...   
Транспортна компанія  
  Транспортна
компанія
  Транспортна компанія
Головна  
11.07.2020

Колір автомобіля

 MercedesДослідниками встановлено, що забарвлення автомобіля істотно впливає на оцінку його швидкості та відстані до нього. Наприклад, видається, що червоний автомобіль швидше рухається і знаходиться на ближчій відстані, ніж насправді, а автомобілі синіх і зелених кольорів - навпаки. У США на перше місце в перевагах вибору забарвлення автомобіля повернувся білий колір. Білий або ж перлинно-білий витіснили з перших позицій такий популярний впродовж довгого часу колір, як сріблястий. Цей відтінок був беззмінним лідером на американському ринку протягом останніх семи років.

Тепер же сріблястий змістився на друге місце в перевагах американців, а третім улюбленим вибором залишаються машини чорного кольору. Молоді люди частіше вибирають соковитіші та експресивніші відтінки на зразок оранжевого, червоного та жовтого. Незабаром на перші позиції вийде мало популярний зараз коричневий. У автомобільній промисловості він фактично не використовувався з 80-х років. Так само через декілька років все більше покупців віддаватимуть перевагу автомобілям веселих кольорів - синього, жовтого та червоного, тоді як жага до «протокольних» забарвлень знизиться.

У Росії покупці навіть не думають відмовлятися від сріблястого. Сріблястий на пару з чорним, не дивлячись на маркість, притягує покупців як в люксовом сегменті, так і в гольф-класі. Але в той же час авто з яскравим, емоційним дизайном росіяни хотіли б бачити в помітніших забарвленнях: синіх або навіть яскраво-червоних. Американські дослідники виявили, що автомобілі темного кольору були учасниками 57 % подій, що трапилися з автомобілями контрольної групи, тоді як автомобілі світлих і яскравих забарвлень - учасниками 43 %дорожньо-транспортних подій. У Бельгії був проведенно опитування 147 поліцейських-регулювальників, з яких 47 відзначили, що за допомогою кольору автомобіля можна значно підвищити рівень безпеки руху.

Проїжджаючи повз пішоходів потрібно враховувати, що діти та люди середнього віку тримаються на відносно більшій відстані від світло-червоних і жовтих автомобілів, а літні намагаються перейти дорогу перед такими автомобілями на найближчій відстані. Мабуть, це пов'язано з тим, що для них червоний та жовтий кольори асоціюються з сигналами світлофора. Крім того, ці кольори літні люди розрізняють більш рельєфно і контрастно, що додає їм деяку упевненість, адже їм важко визначити відстань до автомобілів темних і сірих відтінків. До зорових ілюзій, викликаним кольором, відноситься також спотворення сприйняття розмірів об'єкту. Наприклад, автомобілі темних забарвлень зорово видаються меншими, ніж світлі. Можливо також спотворене формсприйняття об'єкту. У ряді випадків із-за кольору автомобіля його можна не поміти.

Як і багато речей, той або інший вибір кольору автомобіля може багато що розповісти про свого власника, а також підкреслити його індивідуальність. Так чорний колір машини давно став символом влади та впливовості. Всі автомобілі президентів, міністрів, королів, крупних бізнесменів забарвлені, як правило, в чорний колір.А ось особи яскраві, ексцентричні вибирають такі ж яскраві кольори і для своїх автомобілів. Тому звично бачити молодих безтурботних людей на машинах яскраво-червоного або якого-небудь іншого помітного кольору. Тому вибір кольору автомобіля – питання не мало важливе, адже від цього залежить дуже багато.

 
< Попередня   Наступна >
Інфо для клієнтів
Транспортні новини
Це цікаво
Цікаві факти

Внимание!!! Файл sape.php не обнаружен. Проверьте правильность установки кода Sape.

Погода в дорозі

Днiпропетровськ

  11 лип 2020 (вечiр, 21:00):
  Температура: 23..25°C
  Атм. тиск: 757..759 мм/р.с
  Вiтер: пн-с 1..3 м/с
  Вiдн. вол.: 44..46%
  ясно без опадів

Яндекс цитирования