Наша мета - здійснювати Ваші бажання...   
Транспортна компанія  
  Транспортна
компанія
  Транспортна компанія
Головна  
07.07.2020

Принципи правильного гальмування

Велика кількість аварій походить від неправільного гальмування. Якнайкраще гальмування забезпечується тоді, коли колеса знаходяться на межі блокування. Найбільш ефективний спосіб зупинки це порогове гальмування. Таке гальмування - вимагає від вас володіння технікою гальмування та відчуттям машини. Для цього натискуємо на педаль ритмічно, щоб ви могли відчути як ви натягуєте ремінь безпеки, оскільки ви продовжуєте рухатися вперед. Для того, щоб знати як сильно можна давити педаль до блокування коліс - потрібно попрактикувати. Якщо ви здійснюєте екстрену зупинку і чуєте звук шин і вони починають диміти, то потрібно відпустити педаль на невелику відстань, щоб зупинити блокування коліс і повернути собі управління машиною.

Якщо ви відпустите педаль дуже сильно, то ваш прекрасно контрольований гальмівний шлях буде дуже довгим. Досягненням від порогового гальмування є те, що ви не втрачаєте контроль над машиною та у будь-який момент можете скористатися можливістю об'їхати перешкоду. Як і будь-яка техніка управління, гальмування вимагає концентрації. Дайте собі більше місця до машини що йде попереду. При цьому ви отримуєте досить часу для реакції і маневрів. Дивіться вперед якнайдалі, щоб якомога раніше отримати сигнал тривоги в разі аварійної ситуації. І не треба піддаватися спокусі і їхати по вогниках машини що йде попереду, може її водій сліпий. Теж саме важливе й при поворотах. Коли ви доводите машину до межі, то буває дуже важко скинути швидкість і повернути.

Щоб вам не попастися в пастку, вам потрібно плавно перемикати швидкості вниз коли ви гальмуєте. Двигун знаходитися на дуже малих обертах для включеної швидкості. Регулярно оглядайте гальмівну систему та своєчасно усувайте будь-які несправності. Не забувайте, що після серії інтенсивних гальмувань ефективність системи знижується через нагрівання дисків і колодок. Уважно спостерігаючи за тим, що відбувається через скло автомобіля що йде попереду, можна отримати час для прийнятя рішення. А затонуючи заднє скло своєї машини, ви збільшуєте ризик удару позаду. Не змінюйте полосу безпосередньо перед вантажними автомобілями і автобусами. Якщо вам доведеться різко загальмувати, водій автомобіля з меншою ефективністю гальмування зупиниться в багажнику вашої машини.

Уміння правильно гальмувати – це уміння максимально використовувати зчеплення коліс з дорогою, зберігати керованість автомобіля, застосовувати гальмування двигуном. Залежно від ситуації, наприклад, на нерівній дорозі або на ділянках покриттів з різними коефіцієнтами зчеплення, щоб передні колеса зберігали керованість, застосовується переривисте гальмування з короткочасним блокуванням коліс і частковим відпуском педалі. Натискувати на педаль слід на сухому чистому або рівному асфальті та відпускати її перед виїздом на слизьку ділянку.

Якщо просто періодично давити педаль «в підлогу», для спрацьовування гальмівних механізмів буде потрібен час. Відбувається їх «залипання», і в якийсь момент гальма можуть не встигнути розблоковуватися. Будь-яке гальмування повинне виконуватися при включеній передачі, а вимикати зчеплення слід практично перед самою зупинкою автомобіля. При цьому і взимку, і літом потрібно використовувати одну і ту ж техніку гальмування. У техніці ступінчастого гальмування з кожним подальшим натисненням тиск на педалі може слабшати або зростати. Таким чином, потрібно визначити таку силу тиску на педаль, щоб гальмувати на слизькій дорозі, не викликаючи блокування коліс і ковзання автомобіля. Таке гальмування доцільніше в екстрених ситуаціях.

 
< Попередня   Наступна >
Інфо для клієнтів
Транспортні новини
Це цікаво
Цікаві факти

Внимание!!! Файл sape.php не обнаружен. Проверьте правильность установки кода Sape.

Погода в дорозі

Днiпропетровськ

  08 лип 2020 (день, 15:00):
  Температура: 21..23°C
  Атм. тиск: 750..752 мм/р.с
  Вiтер: зах 4..6 м/с
  Вiдн. вол.: 84..86%
  хмарно дощ

Яндекс цитирования