Наша мета - здійснювати Ваші бажання...   
Транспортна компанія  
  Транспортна
компанія
  Транспортна компанія
Головна  
07.07.2020

Mercedes-Benz - це стиль життя

Mercedes-Benz - це не тільки назва марки автомобіля, хай і всесвітньо відомої. Мерседес - це особливий стиль життя, чітко сформований образ ділового успіху, стійкої життєвої позиції, елегантності і аристократизму в кращих їх проявах. Людина, що володіє Mercedes-Benz, мимоволі викликає у навколишнії довіру та пошану, оскільки створює навколо себе ауру надійності, душевної рівноваги та упевненості в майбутньому. Як показує практика, з придбанням цього автомобіля чоловік непомітно для себе прагне відповідати образу, що склався.

Одна із значних переваг автомобіля Mercedes-Benz полягає в різноманітті пропонованих моделей. Сьогодні у споживача є щонайширші можливості з придбання індивідуального автомобіля. Будь-які бажання можуть бути втілені в легкових автомобілях – максимум комфорту та динаміки. Кожна з моделей унікальна та має свої переваги – все залежить від бажання та переваг окремої людини.

Mercedes-Benz

Наприклад, автомобіль А-класу – це ідеальний партнер для активних людей, для яких на перше місце виходить практичність і безпека. У А-класі другого покоління використаний цілий ряд новинок, безпеку та комфорт руху. У автомобілях були встановлені адаптивні двухступіньчаті передні подушки безпеки, натягувачі ременів безпеки попереду та на задніх бічних сидіннях, адаптивні обмежувачі натягнення ременя безпеки та нові бокові подушки безпеки для захисту голови та грудної клітки. Потужність двигунів цієї моделі зросла в середньому на 38%, крутящий момент – на 46%, витрата палива скоротилася на 10%.

Автомобіль В-класу – це оптимальний варіант для людей, що віддають перевагу великій місткості, винятковому комфорту та елегантному дизайну. Mercedes-Benz B-класу поєднує в собі експресивний дизайн з добре продуманим концептом – баланс емоцій та раціональності. З погляду емоцій, В-клас пропонує унікальний, динамічний стиль та високий рівень насолоди від їзди. З погляду раціональності, В-клас пропонує практичність, і як завжди високі стандарти безпеки і якості. В-клас є справжнім представником сімейства автомобілів Mercedes-Benz з погляду безпеки, комфорту і надійності, а такі якості як індивідуальність, стиль і насолода від їзди допоможуть марці Мерседес-бенц міцно закріпити за собою звання новатора в цьому класі.

Mercedes-Benz

С-клас для тих, хто цінує вишуканість обробки та хоче отримати неповторні по динаміці відчуття від водіння. Безпека, комфорт і маневреність – якості справжнього автомобіля, уособленням яких став новий C-клас, що виходить на сцену. Mercedes-Benz представляє три оригінальні лінії виконання AVANTGARDE, ELEGANCE і CLASSIC, які, залежно від свого індивідуального характеру, виділяються або підвищеним комфортом, або підвищеною маневреністю.

Модель Е-класу була розроблена за принципом оптимального поєднання ціни та якості. Разом з своїми видатними технічними характеристиками Е-клас запам'ятовується своїм неповторним дизайном. Е-клас знов підтверджує свої позиції технологічного лідера завдяки таким інноваціям як система PRE-SAFE®, Intelligent Light System, підголовники NECK-PRO і адаптивні ліхтарі стоп-сигналу, які в такому поєднанні не може запропонувати жоден інший автомобіль в світі, що відноситься до даного сегменту. Маючи такий обширний перелік систем безпеки на борту, E-клас стає найбезпечнішим автомобілем в своєму класі.

Mercedes-Benz

Автомобілі S-класу впродовж довгого часу відрізняються своєю особливою елегантністю, незалежністю та неймовірною потужністю. B серійному виробництві нового S-класу реалізований цілий ряд перспективних технічних рішень, що знов підтверджує значення флагманської моделі Mercedes-Benz як зразка і законодавця мод в розвитку легкового автомобілебудування в цілому. Виняткова безпека на основі найсучасніших технологій та високий їздовий комфорт були і залишаються фірмовою відмінністю S-класу. Окрім цього, новий седан відрізняється прекрасною керованістю, що забезпечує вищий рівень динаміки. Нові двигуни підвищеної потужності гарантують ще більше задоволення від водіння. Новий S-клас приходить на зміну моделі, яка вважається визнаним лідером у вищому автомобільному сегменті.

Новий R-клас також забезпечує винятковий простір, зразкову безпеку та комфорт самого високого рівня для шести пасажирів. Окрім цього, в новому Mercedes-Benz привертають естетика форм, представницький вигляд і – не в останню чергу - прекрасна динаміка та задоволення від водіння. За своїми розмірами R-клас можна порівняти з седаном вищого класу, володіючи при цьому значно великим запасом внутрішнього простору. Це виявилося можливим завдяки сучасній концепції автомобіля та вдалої компоновки, продуманій до дрібниць.

 
< Попередня   Наступна >
Інфо для клієнтів
Транспортні новини
Це цікаво
Цікаві факти

Внимание!!! Файл sape.php не обнаружен. Проверьте правильность установки кода Sape.

Погода в дорозі

Днiпропетровськ

  08 лип 2020 (ранок, 09:00):
  Температура: 22..24°C
  Атм. тиск: 749..751 мм/р.с
  Вiтер: пн-з 6..8 м/с
  Вiдн. вол.: 64..66%
  хмарно без опадів

Яндекс цитирования