Наша мета - здійснювати Ваші бажання...   
Транспортна компанія  
  Транспортна
компанія
  Транспортна компанія
Головна  
11.07.2020

Коробка передач

Коробка передач служить для передачі обертання колінчастого валу двигуна до карданного валу з пониженням швидкості обертання в передавальне число разів. Кожній передачі відповідає свій діапазон швидкостей автомобіля. Залежно від числа передач переднього ходу коробки передач бувають три-чотири – ступінчасті і.т.д., найбільшого поширення КПП набули чотири і п'ятиступінчасті коробки передач.

Поліпшення експлуатаційних якостей сучасного автомобіля привело до значного ускладнення його конструкції.  А оснащення автомобілів автоматичною трансмісією ( АКПП ) дозволило різко понизити об'єм навантаження, яке зазнає водій під час руху, що також сприятливо відбилося на ходовій частині, двигуні та швидкісних якостях автомобіля. Надійність і простота експлуатації визначили подальше широке використання цього винаходу. В даний час автоматичні трансмісії застосовуються і на легкових, і на повноприводних автомобілях..

Автомобілі з ручною передачею є дешевшими. Вони потужніші та економічніші. Ручна передача також надійніша, ніж автоматична. Дослідчені водії, що використовують ручні коробки передач, скажуть вам, що їм подобається, як трансмісія дозволяє водіювідчувати себе "ближче" до автомобіля. Просто керувати такою машиною - цікавіше! Однак, з іншого боку, - це передбачає і більше роботи при водінні вашого авто, що може бути особливо важко для новачка. Тому, в порівнянні з ручною коробкою передач, автоматична коробка передач має наступні безперечні переваги. Вона збільшує комфортність водіння автомобіля за рахунок звільнення водія від контрольних функцій.

АКПП автоматично і плавно проводить перемикання, погоджуючи навантаження двигуна, швидкість його руху, ступінь натиснення на педаль газу, а так само оберігає двигун і ходову частину автомобіля від перевантажень. Набагато легко водити автомобіль з автоматичною коробкою передач. Автоматична передача зручніша в місті, в пробках, і так далі. Але це передбачає складніший пристрій і передача такого типу частіше виходить з ладу.

Ремонт автоматичної передачі достатньо дорогий. При використанні транспортного засобу з ручним управлінням для підтримки необхідної швидкості водію необхідно часто користуватися важелем перемикання передач. З цієї причини він зобов'язаний постійно стежити за навантаженням двигуна та швидкістю автомобіля.

Застосування автоматичної трансмісії виключає необхідність постійного користування перемикаючим важелем. Зміна швидкості виконується автоматично, залежно від навантаження двигуна, швидкості переміщення транспортного засобу і бажань водія. Тому, в порівнянні з ручною коробкою передач, автоматична трансмісія має наступні безперечні переваги:

—збільшує комфортність водіння автомобіля за рахунок звільнення водія від контрольних функцій;

— автоматично та плавно проводить перемикання, погоджуючи навантаження двигуна, швидкість його руху, ступінь натиснення на педаль газу;

— оберігає двигун і ходову частину автомобіля від перевантажень;

— допускає і ручне, і автоматичне перемикання швидкостей.

 
< Попередня   Наступна >
Інфо для клієнтів
Транспортні новини
Це цікаво
Цікаві факти

Внимание!!! Файл sape.php не обнаружен. Проверьте правильность установки кода Sape.

Погода в дорозі

Днiпропетровськ

  11 лип 2020 (вечiр, 21:00):
  Температура: 23..25°C
  Атм. тиск: 757..759 мм/р.с
  Вiтер: пн-с 1..3 м/с
  Вiдн. вол.: 44..46%
  ясно без опадів

Яндекс цитирования