Наша мета - здійснювати Ваші бажання...   
Транспортна компанія  
  Транспортна
компанія
  Транспортна компанія
Головна  
11.07.2020

Дії при ДТП

Правила дорожнього руху наказують певний порядок дій водієві, що потрапив в аварію. Недотримання простих правил здатне викликати значні складнощі, тому їх потрібно знати. Правила дорожнього руху наказують водієві, причетному до ДТП, негайно зупинитися. Якщо автомобіль вже зупинився, забороняється рушати з місця. Навіть якщо при цьому ваш автомобіль перегородив проїзд через перехрестя, та інші водії вимагають, щоб ви дали їм можливість проїхати, — не поспішайте переміщати свою машину і предмети, що мають відношення до події.

Перш ніж прибирати автомобіль з місця ДТП, необхідно у присутності свідків зафіксувати положення транспортного засобу, сліди і предмети, що відносяться до події. Вашим наступним кроком повинен бути дзвінок в міліцію. Ви залежите від їх компетенції, професіоналізму, настрою, неупередженості. Але чекати, склавши руки, від них вищеперелічених якостей, щонайменше, безрозсудно - від долі ви вже постраждали, пора брати її функції на себе. Коли інспектор ДПС попросить вас розповісти, що ж все-таки відбулося, необхідно зосередитися і стисло викласти обставини ДТП, але поки що, коли вас про це не питають, деталі та подробиці що трапилися можна опустити.

За наслідками ДТП співробітник міліції повинен оформити ряд документів. Це схема ДТП; відомості про водіїв і транспортні засоби, що брали участь в ДТП; пояснення учасників і свідків ДТП; рапорт, в якому указуються додаткові відомості, що мають значення для з'ясування обставин аварії та ухвалення рішення у справі. Всі учасники аварії отримують довідку про участь в ДТП. Один з доленосних для учасників ДТП документів - схема місця аварії, де кожен зайвий штришок може мати непередбачувані наслідки. Тому хай все буде гранично чесно і ясно. Зверніть увагу, що говорять і підписують поняті. Тому що іноді, поспішаючи по своїх справах, вони по -швидкому розписуються в чистих листах схеми та оперативно ретируються.

При складанні протоколу огляду автомобіля важливо наполягти, щоб всі пошкодження були описані не формально, а дуже детально, оскільки за ситуації, коли буде потрібно проведення експертизи, опис типу "вм'ятина на бампері" мало що скаже у вашу підтримку. Необхідно власноручно написати докладне пояснення та відобразити в нім всі наявні заперечення. Якщо ви вважаєте, що причиною аварії став стан дорожнього полотна, відобразіть цей факт в поясненні. В цьому випадку співробітник міліції повинен викликати на місце події представника дорожньої служби, в віденні якого знаходиться дана дорога.

Після складання всієї первинної документації, даїшник зобов'язаний повідомити учасникам ДТП адресу підрозділу ДАІ, який їм незабаром належить відвідати. Саме там ви зустрінетеся знов для проведення остаточного "розбору польотів". Не варто сидіти склавши руки в очікуванні фінального розбору, краще проконсультуватися з хорошим адвокатом, з друзями, що побували в подібній ситуації.

 
< Попередня   Наступна >
Інфо для клієнтів
Транспортні новини
Це цікаво
Цікаві факти

Внимание!!! Файл sape.php не обнаружен. Проверьте правильность установки кода Sape.

Погода в дорозі

Днiпропетровськ

  11 лип 2020 (вечiр, 21:00):
  Температура: 23..25°C
  Атм. тиск: 757..759 мм/р.с
  Вiтер: пн-с 1..3 м/с
  Вiдн. вол.: 44..46%
  ясно без опадів

Яндекс цитирования