Наша мета - здійснювати Ваші бажання...   
Транспортна компанія  
  Транспортна
компанія
  Транспортна компанія
Головна  
11.07.2020

Підсумки акції

У період з 01 квітня по 31 травня 2008 р. транспортна компанія FTRANS та авіакомпанія АВСТРІЙСЬКІ АВІАЛІНІЇ проводили спільну акцію «Хай щастить у дорозі». Акція передбачала надання гарантованого дарунку кожному покупцеві квитків АВСТРІЙСЬКИХ АВІАЛІНІЙ (підклас бронювання Q і вище, код бланка 257) на наступні напрями: Нью-Йорк, Торонто, Делі, Бомбей, Тель-Авів, Чикаго, Стокгольм, Гетеборг.

Покупцеві квитка в економічному класі компанія FTRANS надала 1 (один) подарунковий сертифікат номіналом 150 (сто п'ятдесят) грн., який можна використовувати для замовлення транспортних послуг компанії FTRANS, наприклад поїздки в аеропорт з центру міста в один бік.


 


Покупець квитка в бізнес класі отримав в дарунок від FTRANS 1 (один) подарунковий сертифікат номіналом 300 (триста) грн., який можна використовувати для замовлення транспортних послуг компанії FTRANS, наприклад поїздки в аеропорт з центру міста та назад.6 червня 2008 р в місті Дніпропетровську відбувся розиграш головного призу для учасників акції – двох авіаквитків в будь-яку точку Європи від АВСТРІЙСЬКИХ АВІАЛІНІЙ, на який були запрошені представники ЗМІ та співробітники туристичних фірм. На розиграш були надані зібрані картки з анкетами пасажирів. Переможцем акції став Іван Погрєбов, що купив свій щасливий квиток в туристичному агенстві «Обрій». Вітаємо переможця!

Компанія FTRANS готова й надалі подавати партнерську та транспортну підтримку будь-якої акції, направленої на поліпшення якості обслуговування пасажирів. Адже в основу компанії закладені такі складові як комфорт, безпека, сервіс і якість. Наш автопарк складається з комфортабельних автомобілів «Mercedes» 2007 р.в. S та Е-класів, які здатні задовольнити вимоги найвибагливішого пасажира. Скориставшись послугами нашої компанії переможець нинішньої акції (як і будь-якої іншої, в якій візьме участь компанія FTRANS) залишиться задоволений. Ще раз поздоровляємо переможця!

 
Наступна >
Інфо для клієнтів
Транспортні новини
Це цікаво
Цікаві факти

Внимание!!! Файл sape.php не обнаружен. Проверьте правильность установки кода Sape.

Погода в дорозі

Днiпропетровськ

  11 лип 2020 (вечiр, 21:00):
  Температура: 23..25°C
  Атм. тиск: 757..759 мм/р.с
  Вiтер: пн-с 1..3 м/с
  Вiдн. вол.: 44..46%
  ясно без опадів

Яндекс цитирования