Наша мета - здійснювати Ваші бажання...   
Транспортна компанія  
  Транспортна
компанія
  Транспортна компанія
Головна  
07.07.2020

Ftrans: наша мета - здійснювати Ваші бажання

Ftrans

FTRANS – ЄДИНА УКРАЇНСЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ, СПЕКТР І ЯКІСТЬ ПОСЛУГ ЯКОЇ ПОВНІСТЮ ВІДПОВІДАЮТЬ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ. ОСНОВНІ ВИДИ ПОСЛУГ: ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ З ВОДІЄМ; ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ БЕЗ ВОДІЯ; ОБСЛУГОВУВАННЯ УРОЧИСТИХ ПОДІЙ.

Німецька якість, швейцарська надійність, французька нестримність – словом, всі найкоштовніші технічні та культурні досягнення, виховувані віковими традиціями європейських держав, – є професійним і естетичним фундаментом для молодої української компанії Ftrans . Це не пафос і не безвідповідальне перебільшення. Новому гравцеві на сучасному українському полі бізнес послуг без настільки стійкої бази просто не відбутися.

Німецька якість. Коли компанія вибирала марку автомобіля, яка стане візитною карткою Ftrans, вона зупинила свій вибір на Mercedes-benz. Надійний автомобіль представницького класу, авторитет якого визнаний у всьому світі – цей механічний красень уміє звернути на себе увагу на дорозі та забезпечити гарний настрій кожному клієнтові компанії.

Mercedes-benz – марка автомобіля, що має майже вікову історію. За традицією, що склалася, це не лише назва марки автомобіля, хай і всесвітньо відомої. Mercedes – це особливий стиль життя, чітко сформований образ ділової людини, стійкої життєвої позиції, елегантності та аристократизму. Сьогодні компанія має власний автопарк в кількості 50 нових автомобілів 2007-2008 років випуску S, Е і В класу.

Автомобілі бізнес класу (Мерседес Е 200/W211) і класу люкс (Мерседес S 350/ W/V 221) оснащені банківськими терміналами. Послуги компанії ліцензовані (Ліц. АВ №404624 від 09.05.2007г., видана Міністерством транспорту і зв'язку України). Літо – 2008 буде позначено для Ftrans розширенням парку автомобілів до 300 машин.

Швейцарська надійність. Автомобілі компанії знаходяться під захистом системи GPRS і всі вони застраховані. І, крім того, ще один дуже важливий аргумент на користь компанії: страховка поширюється і на пасажирів, що знаходяться в цьому транспорті. Всі водії, що працюють в компанії, пройшлі строгий відбір на конкурсній основі і є відмінними фахівцями в своїй справі.

Французька нестримність. В даному випадку епітет «нестримність» ми розуміємо в контексті ринкової ситуації, коли йдеться про завоювання ринку. Сьогодні географія діяльності Ftrans поширюється на п'ять великих міст України: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Ялту і Сімферополь. Протягом 2008 року компанія планує зайти в інші українські міста мілліонники. Для успіху цієї експансії існують очевидні передумови, найголовніша з яких – визнання нового автоперевізника на освоєних територіях.

Буквально за декілька місяців присутності на ринку постійними партнерами Ftrans стали кращі готелі, крупні туроператори, вимогливі банки та вимогливі іноземні гості. Для останніх, до речі, передбачений додатковий сервіс. За бажанням клієнта в його розпорядження може бути наданий водій зі знанням іноземних мов. Європейський мікс на користь України. Транспортна компанія, що пропонує повний спектр послуг для потреб самих різних клієнтів при однаково високій якості, – таким автооператором стала компанія Ftrans. Компанія, яка з повною відповідальністю заявляє: сьогодні ми кращі!

 
Наступна >
Інфо для клієнтів
Транспортні новини
Це цікаво
Цікаві факти

Внимание!!! Файл sape.php не обнаружен. Проверьте правильность установки кода Sape.

Погода в дорозі

Днiпропетровськ

  08 лип 2020 (ранок, 09:00):
  Температура: 22..24°C
  Атм. тиск: 749..751 мм/р.с
  Вiтер: пн-з 6..8 м/с
  Вiдн. вол.: 64..66%
  хмарно без опадів

Яндекс цитирования